Novinky

 

 

Vítejte v sekci novinek, která je pravidelně pro vás aktualizována

   

Datum poslední aktualizace: 30.6.2020

 

Aktuality v Solné jeskyni Zahradní Město

 

         

Z důvodu preventivních opatření je solná jeskyně od pátku 13.3.2020 prozatím uzavřena. 

 Permanentky jsou automaticky prodlouženy o celou dobu uzavření jeskyně. Vouchery ze Slevomatu jsou nyní platné do 30.10.2020 (jejich aktuální platnost naleznete vždy ve svém zákaznickém rozhraní na Slevomatu). 

Přejete-li si dostat informaci ohledně znovuotevření jeskyně e-mailem, prosíme, zaregistrujte se k odběru newsletteru (2-3 zprávy/rok) na úvodní stránce viz. registrační okénko. Nepřejete-li si tuto informaci dostat e-mailem, prosíme, sledujte naše webové stránky, které budou opět včas aktualizovány.

Jakmile budeme opět otevírat, budeme zaregistrovaným zákazníkům zasílat o této skutečnosti informaci e-mailem. Tato informace bude rovněž uvedena zde na webových stránkách a on-line rezervace budou opět obnoveny. 

 Děkujeme za Vaši přízeň, zatím přejeme krásné dny a opět se na Vás budeme těšit. 

 

 

       

 

Nově pro Vás otevíráme centrum Termoterapie - www.TermoterapiePraha.cz:

  • Termoterapie - blahodárná terapie teplem, kterou si u nás můžete užít na luxusních lehátkách rakouské výroby, která navozují stav tzv. zero gravity v kombinaci s výhřevnou podložkou BioMat Amethyst - tedy s hřejivou podložkou s plynulou regulací teploty, kdy si sami volíte stupeň prohřátí, které krásně pomáhá nejen uvolnit svaly, ale i ulevit od bolestí zad a spousty jiných neduhů - o účincích této velmi kvalitní a ve světě léty prověřené a oblíbené termoterapeutické podložky se můžete více informací dozvědět zde: www.richwayeu.com  A budete-li si tuto úžasnou podložku chtít u nás rovnou vyzkoušet nebo třeba i zapůjčit domů, tak si prosíme volný termín zajistěte rezervací zdewww.termoterapiepraha.cz

Nově u nás k vidění modely Somavedic:

  • Znáte Somavedic?  Už jste o něm slyšeli a chtěli se s ním seznámit osobně? U nás máte možnost! Můžete si ho u nás prohlédnout, nacítit, rovnou i zakoupit, případně zapůjčit. Podrobnější informace o modelech a jejich účincích naleznete zde: www.somavedic.cz  Některé modely máme pro Vás k vidění přímo na recepci, jiné si pak můžete prohlédnout v rámci naší nové místnosti Termoterapie a její otevírací doby viz. další naše novinka níže. 

 Akce v Solničce do odvolání:

  • děti do 9ti let (9,99let) mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Vzhledem k tomu, že je návštěva solných jeskyní především o zdraví, tak je cílem zamezit tomu, aby se pro vás úderem šestých narozenin stávala pravidelná návštěva Solničky finančně nepříjemná a tak mají u nás děti až do 9,99ti let vstup v doprovodu dospělého ZDARMA. 
  • miminka do 1roku u nás mají vstup ZDARMA vždy a to i tehdy, že maminku doprovází již jedno jiné dítě ve věku do 9,99 let. 
  • dvojčata a vícerčata (prokazatelná) mají vstup za cenu jednoho

 Mateřské a základní školy v solné jeskyni:

  • i letos pokračujeme vedle nabídky klasických pobytů dětských kolektivů s nabídkou možnosti návštěvy jedorázového programu jógy nebo loutkového divadélka pro školky a školy přímo v prostoru solné jeskyně a to v případě zájmu včetně bezpečné autobusové dopravy tam i zpět, přičemž cena za dítě je v takovémto případě 80kč a cena za dopravu cca 2tis./skupina max. 52 osob. Jóga je vhodná s ohledem na velikost jeskyně pro 1 třídu, divadélko je vhodné až pro dvě třídy současně. Podrobnější informace a objednávky prosíme na tel. 725 979 570

Těšíme se právě na Vaši návštěvu!