Novinky

 

 

Vítejte v sekci novinek, která je pravidelně pro vás aktualizována

Datum poslední aktualizace: 9.10.2020

 

Aktuality v Solné jeskyni Zahradní Město

 

S velikou lítostí tímto oznamujeme, že jsme opět z důvodu vládního nařízení uzavřeni počínaje dnem 9.10.2020 do odvolání. Všichni objednaní zákazníci jsou postupně kontaktováni telefonicky či e-mailem, aby věděli o nutnosti zrušení rezervace.

Jakmile to bude možné, tak opět otevíráme.

Informace budou opět zde na webových stránkách a bude opět zpřístupněn rezervační systém, který nyní není k dispozici.

Prosíme zákazníky, kteří ještě nebyli kontaktováni a mají učiněnou rezervaci, aby si ji sami stornovali pomocí odkazu, který je součástí e-mailu, který chodí vždy jako potvrzení úspěšně učiněné rezervace. Budeme tak vědět, že o nařízení vlády víte a že nebudete cestu k nám vážit zbytečně. Děkujeme v tomto za spolupráci a děkujeme za pochopení. 

Těšíme se na Vás - jakmile to bude možné - opět v Solničce, kterou okamžitě jen co to půjde opět otevřeme. 

Vouchery ze Slevomatu které končí 31.10.2020 budou předpokládáme že opět prodlouženy, sledujte jejich platnost prosíme ve Vašem zákaznickém rozhraní. 

 

 

 

Prosíme, před návštěvou si přečtěte nové pokyny pro návštěvu solné jeskyně v záložce "Pokyny", svou rezervací s nimi souhlasíte.

Platí přísný zákaz vstupu osob s jakýmkoliv typem kašle a jakýmikoliv příznaky ať už virového či infekčního onemocnění. 

  Permanentky jsou automaticky prodlouženy o celou dobu uzavření jeskyně. Vouchery ze Slevomatu jsou nyní platné do 30.10.2020 (jejich aktuální platnost naleznete vždy ve svém zákaznickém rozhraní na Slevomatu). I nadále jsou u nás vítány MULTISPORTKY.

 Děkujeme, že jste s námi! 

 

       

Časově omezené akce pro měsíc říjen 2020:

 • Soukromý pronájem jeskyně - rádi by jste si užili jeskyni jen pro sebe s přáteli či rodinou? Nyní je to nově možné a to formou soukromého pronájmu jeskyně, kdy jsme naši nabídku v rozdělení hodin rozšířili o "soukromý pronájem". Cena tohoto pronájmu je 500.- Kč / pobyt (45 minut) a platí zde stejná pravidla jako pro ostatní návštěvy viz. "Nová pravidla návštěvy solné jeskyně od 1.9.2020" v záložce "Pokyny" na našich webových stránkách. Rezervace v případě zájmu prosíme online na www.solna-jeskyne.eu/rezervace
 • Vstup do Termoterapie ZDARMA - další časově omezenou nabídkou, kterou jsme si pro Vás připravili je nyní vstup do Termoterapie zdarma, který získáte při zakoupení 11ti vstupové permanentky do solné jeskyně. Podrobnější informace o Termoterapii včetně možnosti rezervací naleznete zde: www.TermoTerapiePraha.cz
 • Vstup do jeskyně ZDARMA - a stějně tak jako při nákupu permanentky do jeskyně získáváte vstup zdarma do Termoterapie, tak ten, kdo si zakoupí permanentku na 5 vstupů  (šestý dostáváte zdarma) do Termoterapie dostává jako dárek k nákupu zdarma vstup do jeskyně. 

Dovolujeme si Vás upozornit na:

 • doprodej dvojitě zvýhodněných permanentek - do konce roku probíhá výprodej dvojitě zvýhodněných permanentek, kdy nejen že získáváte vstupy zdarma, ale navíc ještě vycházejí ze starého vstupného 150.- Kč čímž jsou tedy dvojitě výhodné. Stále jsou platné rok od vydání a stále jsou přenosné a zároveň stále můžete na jednu chodit společně třeba s kamarádkou či manželem.. Permanentky jako takové pro Vás budeme samozřejmě mít i po Novém roce, jen již budou upraveny tak, aby odpovídaly na aktuální základní vstupné, které je ve výši 170,- Kč. 
 • sterilizace prostor a ovzduší za pomocí germicidních lamp - v souvislosti s protivirovými opatřeními jsme jako jedno z mnoha opatření přijali nadstandartní ošetřování prostor a vzduchu za pomoci sterilizačních germicidních lamp, které se užívají např. ve zdravotnictví ke sterilizaci operačních sálů. Jeskyni a přilehlé sprostory s nimi pravidelně 2-3x denně ošetřujeme, tak aby provoz a pobyt pro všechny zúčastněné byl co nejbezpečnější. Více informací o našich nových pravidlech naleznete v záložce "Pokyny", kterou si, prosíme, před návštěvou solné jeskyně přečtěte. 

 

Nově pro Vás máme otevřené centrum Termoterapie:

 • Termoterapie - blahodárná terapie teplem, kterou si u nás můžete užít na luxusních lehátkách rakouské výroby, která navozují stav tzv. zero gravity v kombinaci s výhřevnou podložkou BioMat Amethyst - tedy s hřejivou podložkou s plynulou regulací teploty, kdy si sami volíte stupeň prohřátí, které krásně pomáhá nejen uvolnit svaly, ale i ulevit od bolestí zad a spousty jiných neduhů - o účincích této velmi kvalitní a ve světě léty prověřené a oblíbené termoterapeutické podložky se můžete více informací dozvědět zde: www.richwayeu.com  A budete-li si tuto úžasnou podložku chtít u nás rovnou vyzkoušet nebo třeba i zapůjčit domů, tak si prosíme volný termín zajistěte rezervací zde: www.TermoTerapiePraha.cz

Nově se u nás můžete seznámit s modely Somavedic:

 • Znáte Somavedic?  Už jste o něm slyšeli a chtěli se s ním seznámit osobně? U nás máte možnost! Můžete si ho u nás prohlédnout, nacítit, rovnou i zakoupit, případně zapůjčit. Podrobnější informace o modelech a jejich účincích naleznete zde: www.somavedic.cz  Některé modely máme pro Vás k vidění přímo na recepci, jiné si pak můžete prohlédnout v rámci naší nové místnosti Termoterapie a její otevírací doby viz. www.TermoTerapiePraha.cz

 

 Pokračující akce pro rodiny s dětmi v Solničce do odvolání:

 • děti do 9ti let (9,99let) mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Vzhledem k tomu, že je návštěva solných jeskyní především o zdraví, tak je cílem zamezit tomu, aby se pro vás úderem šestých narozenin stávala pravidelná návštěva Solničky finančně nepříjemná a tak mají u nás děti až do 9,99ti let vstup v doprovodu dospělého ZDARMA. 
 • miminka do 1roku u nás mají vstup ZDARMA vždy a to i tehdy, že maminku doprovází již jedno jiné dítě ve věku do 9,99 let. 
 • dvojčata a vícerčata (prokazatelná) mají vstup za cenu jednoho

 

 Mateřské a základní školy v solné jeskyni:

 • i letos vedle nabídky klasických pobytů dětských kolektivů si můžete objednat jedorázový program jógy nebo loutkové divadélko přímo v prostoru solné jeskyně a to v případě zájmu včetně bezpečné autobusové dopravy tam i zpět, přičemž cena za dítě je v takovémto případě 80kč a cena za dopravu cca 2tis./skupina max. 52 osob. Jóga je vhodná s ohledem na velikost jeskyně pro 1 třídu, divadélko je vhodné až pro dvě třídy současně. Podrobnější informace a objednávky prosíme na tel. 725 979 570
 • od 1.9.2020 byla zavedena nová bezpečnostní opatření, kterážto dodržujeme a která zájemcům z řad MŠ rádi zašleme na e-mail k vyvěšení pro informaci rodičům tak, aby věděli, že je u nás důraz kladen na maximální bezpečí a hygienu. (Pravidelná sterilizace prostor UV zářením, desinfekce ploch, hraček a vybavení atd., nepotkávání se s jinými kolektivy.... ) S většinou z toho seznamují i naše "Nová pravidla návštěvy solné jeskyně" v záložce "Pokyny" zde na webových stránkách, která se s bezpečnostními opatřeními, která dodržujeme při návštěvách našich nejmenších úzce prolínají. 
 • od 1.9.2020 je z důvodu nutného zavedení nových bezpečnostních opatření a prodlev mezi skupinami vstup zvýšen o 10kč / dítě tzn. z 50ti na 60kč a zároveň i nadále platí minimální útrata v nezměněné výši a to 700kč/ kolektiv. 

Těšíme se právě na Vaši návštěvu!