Novinky

 

 

Vítejte v sekci novinek, která je pravidelně pro vás aktualizována

   

Datum poslední aktualizace: 1.7.2020

 

Aktuality v Solné jeskyni Zahradní Město

 

         

Z důvodu preventivních opatření byla solná jeskyně od pátku 13.3.2020 uzavřena a prozatím to tak v průběhu prázdnin zůstává i nadále. Znovuotevření plánujeme opět od září, kdy budeme postupně nabíhat opět do plné kapacity. Doufáme, že to epidemiologická situace umožní a že se budeme moci v Solničce potkávat. 

 Permanentky jsou automaticky prodlouženy o celou dobu uzavření jeskyně. Vouchery ze Slevomatu jsou nyní platné do 30.10.2020 (jejich aktuální platnost naleznete vždy ve svém zákaznickém rozhraní na Slevomatu). 

Přejete-li si dostat informaci ohledně znovuotevření jeskyně e-mailem, prosíme, zaregistrujte se k odběru newsletteru (2-3 zprávy/rok) na úvodní stránce viz. registrační okénko. Nepřejete-li si tuto informaci dostat e-mailem, prosíme, sledujte naše webové stránky, které budou opět včas aktualizovány.

Jakmile budeme opět otevírat, budeme zaregistrovaným zákazníkům zasílat o této skutečnosti informaci e-mailem. Tato informace bude rovněž uvedena zde na webových stránkách a on-line rezervace budou opět obnoveny. 

 Děkujeme za Vaši přízeň, zatím přejeme krásné letní dny a opět se na Vás budeme těšit. 

 

 

       

 

 Akce v Solničce do odvolání:

  • děti do 9ti let (9,99let) mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Vzhledem k tomu, že je návštěva solných jeskyní především o zdraví, tak je cílem zamezit tomu, aby se pro vás úderem šestých narozenin stávala pravidelná návštěva Solničky finančně nepříjemná a tak mají u nás děti až do 9,99ti let vstup v doprovodu dospělého ZDARMA. 
  • miminka do 1roku u nás mají vstup ZDARMA vždy a to i tehdy, že maminku doprovází již jedno jiné dítě ve věku do 9,99 let. 
  • dvojčata a vícerčata (prokazatelná) mají vstup za cenu jednoho

 Mateřské a základní školy v solné jeskyni:

  • i letos pokračujeme vedle nabídky klasických pobytů dětských kolektivů s nabídkou možnosti návštěvy jedorázového programu jógy nebo loutkového divadélka pro školky a školy přímo v prostoru solné jeskyně a to v případě zájmu včetně bezpečné autobusové dopravy tam i zpět, přičemž cena za dítě je v takovémto případě 80kč a cena za dopravu cca 2tis./skupina max. 52 osob. Jóga je vhodná s ohledem na velikost jeskyně pro 1 třídu, divadélko je vhodné až pro dvě třídy současně. Podrobnější informace a objednávky prosíme na tel. 725 979 570

Těšíme se právě na Vaši návštěvu!