Rezervace

 

Kapacita solné jeskyně je omezena, rezervujte si prosíme termín své procedury vždy předem. Hodiny v solné jeskyni rozlišujeme na hodiny rodičů s dětmi a na hodiny výhradně pro dospělé - v rezervačním systému si prosíme zaškrtněte ten typ hodiny o který máte zájem a zároveň věnujte pozornost instrukcím v jednotlivých krocích rezervace. 

Dopoledne nás zpravidla navštěvují mateřské školy, od 12ti hod. pak veřejnost.

 

Rezervace prosíme on-line, senioři popř. telefonicky na čísle 725 979 570

Storno rezervace - prostřednictvím odkazu, který Vám přišel v rámci e-mailu potvrzujícího Vaši rezervaci. Storno lze učinit až 4 hod. před samotným termínem rezervace, dále prosíme formou SMS. Změnu v rezervaci proveďte vymazáním původní a učiněním nové dle Vašich aktuálních potřeb.

S velikou lítostí tímto oznamujeme, že jsme opět z důvodu vládního nařízení uzavřeni počínaje dnem 9.10.2020 do odvolání. Všichni objednaní zákazníci jsou postupně kontaktováni telefonicky či e-mailem, aby věděli o nutnosti zrušení rezervace.

Jakmile to bude možné, tak opět otevíráme.

Informace budou opět zde na webových stránkách a bude opět zpřístupněn rezervační systém, který nyní není k dispozici.

Prosíme zákazníky, kteří ještě nebyli kontaktováni a mají učiněnou rezervaci, aby si ji sami stornovali pomocí odkazu, který je součástí e-mailu, který chodí vždy jako potvrzení úspěšně učiněné rezervace. Budeme tak vědět, že o nařízení vlády víte a že nebudete cestu k nám vážit zbytečně. Děkujeme v tomto za spolupráci a děkujeme za pochopení. 

Těšíme se na Vás - jakmile to bude možné - opět v Solničce, kterou okamžitě jen co to půjde opět otevřeme. 

Vouchery ze Slevomatu které končí 31.10.2020 budou předpokládáme že opět prodlouženy, sledujte jejich platnost prosíme ve Vašem zákaznickém rozhraní. 

 

 

 Děkujeme, že své rezervace - nemůžete-li se dostavit - rušíte a dáváte tak příležitost i ostatním. 

 

Otvírací doba je dle objednávek viz. kapacity v rezervačním systému - zpravidla však v sezóně (říjen - květen) takto:

PO - PÁ   10:00-19:00

SO - NE   14:00-19:00

Svátky (mimo avizované akce a soukromé oslavy) je zavřeno.