Rezervace

 

Kapacita solné jeskyně je omezena, rezervujte si prosíme termín své procedury vždy předem. Hodiny v solné jeskyni rozlišujeme na hodiny rodičů s dětmi a na hodiny výhradně pro dospělé - v rezervačním systému si prosíme zaškrtněte ten typ hodiny o který máte zájem a zároveň věnujte pozornost instrukcím v jednotlivých krocích rezervace. 

Dopoledne nás zpravidla navštěvují mateřské školy, od 12ti hod. pak veřejnost.

 

Rezervace prosíme on-line, senioři popř. telefonicky na čísle 725 979 570

Storno rezervace - prostřednictvím odkazu, který Vám přišel v rámci e-mailu potvrzujícího Vaši rezervaci. Storno lze učinit až 4 hod. před samotným termínem rezervace, dále prosíme formou SMS. Změnu v rezervaci proveďte vymazáním původní a učiněním nové dle Vašich aktuálních potřeb.

 Z důvodu preventivního opatření vlády je solná jeskyně od pátku 13.3.2020 uzavřena do odvolání. Permanentky i vouchery budou prodlouženy o dobu uzavření jeskyně. Ze stejného důvodu není nyní možné provádět rezervace. Pro nové informace prosíme sledujte naše webové stránky které budou aktualizovány. Jakmile to bude možné, najíždíme opět na běžný režim a rezervace budou obnoveny. Děkujeme za Vaši přízeň a opět se na Vás budeme těšit.
 
 

Prosíme rezervované zákazníky, aby provedli storno svých rezervací pomocí odkazu, který je součástí e-mailu, který přichází vždy jako forma potvrzení zadané rezervace. Je to důležitý krok pro to, abychom věděli, že o dané situaci víte a že nebudete cestu do jeskyně vážit zbytečně.

Ostatní zákazníky postupně informujeme e-mailem či telefonátem. 

 

 

 

 

 

Děkujeme, že své rezervace - nemůžete-li se dostavit - rušíte a dáváte tak příležitost i ostatním. 

 

Otvírací doba je dle objednávek - zpravidla však v sezóně (září - květen) takto:

PO - PÁ   10:00-19:00

SO - NE   14:00-19:00

Svátky (mimo avizované akce a soukromé oslavy) je zavřeno. 

 

Otvírací doba mimo sezónu (červen - srpen):

Dle objednávek, v omezenějším režimu.