Rezervace

 

Kapacita solné jeskyně je omezena, rezervujte si prosíme termín své procedury vždy předem. Hodiny v solné jeskyni rozlišujeme na hodiny rodičů s dětmi a na hodiny výhradně pro dospělé - v rezervačním systému si prosíme zaškrtněte ten typ hodiny o který máte zájem a zároveň věnujte pozornost instrukcím v jednotlivých krocích rezervace. 

Dopoledne nás zpravidla navštěvují mateřské školy, od 12ti hod. pak veřejnost.

 

Rezervace prosíme on-line, senioři popř. telefonicky na čísle 725 979 570

Storno rezervace - prostřednictvím odkazu, který Vám přišel v rámci e-mailu potvrzujícího Vaši rezervaci. Storno lze učinit až 4 hod. před samotným termínem rezervace, dále prosíme formou SMS. Změnu v rezervaci proveďte vymazáním původní a učiněním nové dle Vašich aktuálních potřeb.

 Z důvodu preventivních opatření byla solná jeskyně dne 13.3.2020 uzavřena a zatím zůstává uzavřena i nadále až do odvolání. Přejete-li si dostat informaci o tom, kdy bude jeskyně opět otevřena, prosíme, zaregistrujte se k odběru novinek viz. registrační okénko na hlavní stránce našeho webu. Zpravidla rozesíláme 2-3 zprávy ročně.  Nepřejete-li si být upozorněni, prosíme, sledujte naše webové stránky (úvodní stranu nebo sekci novinek), kde také nyní naleznete více informací a které buou opět včas aktualizovány.
Děkujeme za Vaši přízeň a opět se na Vás budeme těšit.
 
 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme, že své rezervace - nemůžete-li se dostavit - rušíte a dáváte tak příležitost i ostatním. 

 

Otvírací doba je dle objednávek - zpravidla však v sezóně (září - květen) takto:

PO - PÁ   10:00-19:00

SO - NE   14:00-19:00

Svátky (mimo avizované akce a soukromé oslavy) je zavřeno.