Rezervace

 

Rezervace prosíme on-line, senioři popř. telefonicky na čísle 725 979 570 (11-19hod.) - na zmeškaná volání voláme zpět

Způsob stornování rezervace - prosíme provádějte prostřednictvím odkazu, který Vám přišel v rámci e-mailu potvrzujícího Vaši rezervaci. Storno lze učinit až 4 hod. před samotným termínem rezervace, dále prosíme formou SMS. Změnu v rezervaci proveďte vymazáním původní a učiněním nové dle Vašich aktuálních potřeb. Nedorazil-li Vám potvrzující e-mail a není-li ani ve spamu či složce hromadných zpráv, prosíme zkontrolujte správnost Vámi zadaného e-mailu. 

Stornopodmínky a stornopoplatek - ve výši 100kč je účtován v případě, že rezervace buď nebyla stornována vůbec a nebo byla stornována méně než 2 hodiny před samotným začátkem procedury. Rezervace je nutno brát zodpovědně tak, aby nebyl znemožňován vstup dalším zájemcům. Evidujeme nahlášené náhradníky, kteří musí dostat šanci se včas dostavit. 

Evidujeme náhradníky: jsou-li kapacity pro aktuální den v rezervacích obsazené, tak evidujeme náhradníky následujícím způsobem: V DEN, kdy máte zájem o rezervaci nám pošlete SMS na číslo 725 979 570, kde uvedete preferovaný typ hodiny + preferovaný čas + počet dospělých osob a my Vás budeme v případě, že se uvolní místo kontaktovat. Tato služba je zdarma - platíte pouze SMS svému operátorovi.

 

Platí přísný zákaz vstupu a to jak pro dospělé, tak pro děti jakéhokoliv věku s jakýmkoliv typem kašle, s jakýmkoliv respiračním onemocněním a to i s drobnou virózou. 

 

Prosíme, přečtěte si před učiněním rezervace "Nová pravidla pro návštěvy solné jeskyně" v záložce "Pokyny" - svou rezervací s nimi souhlasíte. 

 

 

Otvírací doba je dle objednávek viz. aktuální kapacity v rezervačním systému - zpravidla však v sezóně (říjen - květen) takto:

PO - PÁ   10:00-20:00

SO - NE   14:00-20:00

Svátky bývá obvykle - není-li v rezervačním systému uvedeno jinak - mimo soukromé akce zavřeno.