Novinky

 

 

Vítejte v sekci novinek, která je pravidelně pro vás aktualizována

   

Datum poslední aktualizace: 18.3.2018

Nvinky v Solné jeskyni Zahradní Město

                                                                                                            

 Loutkové divadélko dne 9.4.2018 - představení "O Permoníkovi a zvířátkách":

 • dne 9.4.2018 (pondělí) od 16:30 a v případě zájmu i od 17:30ti hod. Divadélko se bude odehrávat opět přímo v prostorách Solničky a opět je nutno si z kapacitních důvodů udělat rezervaci předem na čísle 725 979 570. Cena 150,- kč dospělý + děťátko, každé další 50,- kč (představení nelze hradit z permanentek a v tomto případě nelze užít ani karty Multisport či jiných benefitů) Představení se mohou děti účastnit i samy jsou-li na absolvování divadélka bez rodičů již vyspělé. Zn.: Vy si nakoupíte, my dítko zabavíme.

Akce na permanentky 6+2 a 8+3:

 •  od 19.3. do 30.4.2018 sleva 15%  při koupi permanentek o počtu vstupů 6+2 a 8+3 s expirací až do 31.10.2018. Platí jak pro koupi permanentek plnocenných tak zlevněných (senioři, studenti, ZTP). Stále platí, že permanentky jsou přenosné a může na ně chodit více osob najednou. 

Karty Multisport:

 • nově lze v případě volné kapacity využít i na jógové cvičení jež se koná každé úterý od 18ti hod. - smíšená skupinka dospělých a seniorů - jógové dechové cvičení přímo v solné jeskyni - spojení cvičení s účinky léčivých solí. Kapacitu jež je omezená je nutno předem ověřit telefonicky a udělat si rezervaci. 

On-line rezervační systém:

 • nově byl spuštěn online rezervační systém - naleznete jej v záložce "Rezervace" věnujte prosím zvýšenou pozornost pokynům při rezervaci. Jóga a loutková divadla či jiné mimořádné akce i nadále rezervujte pouze telefonicky na čísle 725 979 570

  Akce do odvolání:

 • děti do 9ti let (9,99let) mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Vzhledem k tomu, že je návštěva solných jeskyní především o zdraví, tak je cílem zamezit tomu, aby se pro vás úderem šestých narozenin stávala pravidelná návštěva Solničky finančně nepříjemná a tak mají u nás děti do 9ti let vstup v doprovodu dospělého ZDARMA. 
 • miminka do 1roku u nás mají vstup ZDARMA vždy a to i tehdy, že maminku doprovází již jedno dítě ve věku do 9ti let. 
 • dvojčata a vícerčata (prokazatelná) mají vstup za cenu jednoho

Od nového školního roku 2017/2018:

 • pokračujeme s kurzy dětské jógy do kterých se můžete registrovat již nyní - termíny: úterý 17.00 hod (děti cca 5-8 let) a čtvrtek 17.00 hod (děti cca 4-6 let) a 18.00 hod (děti cca 7-9 let). Při dostatečném počtu zájemců je možno složit skupinky i v jiné dny a termíny dle vašeho zájmu. Náhrady zameškaných omluvených lekcí probíhají dvojí formou: 1) čerpáte buď formou vyhlašované náhradní hodiny jógy nebo 2) čerpáte Vy jako rodič společně se svým dítětem formou klasického pobytu v solné jeskyni a to kdykoli během běžné otvírací doby. Výsledek je, že u nás o své peníze nikdy nepřijdete. Na kurzy jógy přispívá i většina zdravotních pojišťoven. Lze platit pololetně nebo za celý školní rok. Začínáme od 26.9.2017. Spojte 2v1 - dvě superzdravé aktivity a to jógu společně s pobytem v solné jeskyni. Cena za lekci 120 kč / lekce (4200 / roční kurz, možno i pololetně). Změny termínů kurzů při nedostatečném počtu zájemců vyhrazeny. Registrujte se telefonicky na čísle 725 979 570 či e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. již nyní.
 • nově zavádíme kurzy jógy pro dospělé vhodné jak pro seniory tak pro dospělé a to spíše v začátečnické úrovni. Náhrady omluvených zameškaných lekcí budou čerpány formou relaxačního pobytu kdykoli během běžné otvírací doby a tak o své peníze nikdy nepřijdete. Cena za lekci je v rámci předplaceného kurzu jako při běžném vstupném a to: dospělí 150,- kč, senioři 110,- kč. Máte tedy za jednu cenu spojeno 2v1 a to pobyt v solničce společně s jógou. Cena jednorázového vstupného - tedy nehradíte-li si jógu formou kruzu je 240,- Kč/lekce. Termín: úterý 18.00 a to od přelomu září/října do konce měsíce května. Registrujte se telefonicky na čísle 725 979 570 či e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. již nyní. Většina zdravotních pojišťoven na jógu poskytuje příspěvky - stačí se informovat přímo v solničce.
 • nově je zavedena pro školy a školky možnost jógy nebo loutkového divadélka v rámci návštěv solné jeskyně a to v případě zájmu včetně bezpečné dopravy tam i zpět. Podrobnější informace a objednávky na tel. 725 979 570
 • nemáte kde uspořádat svému dítěti narozeninovou oslavu? Nebo snad máte početnější rodinu a rádi by jste prostor, kde se společně při příležitosti oslavy některého z členů rodiny můžete setkat? Neváhejte a volejte tel. 725 979 570. Vše dle dohody tak, aby jste měli příjemnou a ideálně jedinečnou a nezapomenutelnou vzpomínku. 

Informace k sobotní herně: 

z provozních důvodů prozatím není otevřena - jakmle bude herna znovu otevřena, tak tuto informaci naleznete zde na webových stránkách a dále bude tato informace zaslána registrovaným odběratelům novinek solné jeskyně e-mailem. (Registraci k odběru novinek lze provést vložením e-mailu na úvodní stránce našeho webu)

Dále se těšíme na další zajímavé lektory a osobnosti, které zatím ještě ani možná u nás v solné jeskyni neznáme, ale třeba díky právě vašemu typu poznáme a kteří budou společně s námi podporovat a naplňovat svými zajímavými programy vizi solné jeskyně, která je Centrem Pohody a Relaxu. 

V případě zájmu o plánované programy si je prosím rezervujte na telefonu 725 979 570 - z kapacitních důvodů je rezervace vždy nutná dopředu. 

 

Všechny programy, kurzy i semináře se konají přímo v solné jeskyni,

která je nasycená solnými minerály stejně jako ovzduší u moře a Vy tak naprosto přirozenou cestou bez tablet vstřebáváte pomocí dýchání a pomocí pokožky do svého organismu jód, bróm, vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, selen a zinek. Jste tak vitálnější, zdravější, imunitně silnější.

 

 Zaujala vás některá z nabídek?

Neváhejte a rezervujte si předběžně své místo telefonicky na: 

725 979 570

 

Těšíme se právě na Vaši návštěvu! 

 

 

 

                                                                        Kudyznudy.cz - tipy na výlet