Novinky

 

 

Vítejte v sekci novinek, která je pravidelně pro vás aktualizována

   

Datum poslední aktualizace: 28.4.2019

 

Aktuality v Solné jeskyni Zahradní Město

 

                                                                                                         

Jógové zpestření v Solničce se Sítou Rojovou:

 • Srdečně Vás tímto zveme do Solničky na jógový program se Sítou Rojovou
  www.sitarojova.cz, která přijala naše pozvání, aby pro Vás, zákazníky Solničky uspořádala jógová odpoledne a provedla Vás tak světem jógy a to hned ve dvou úrovních. 
 • Ta pro dospělé, bude hluboce relaxační a zároveň však energizující, po lekci se budete cítit jako znovuzrozeni, budete se cítit tak, jako by jste se právě vrátili z jiného - kouzelného - světa. Solničku budete po lekci se Sítou opouštět naplněni harmonií a láskou s příjemným pocitem protaženého a zrelaxovaného celého těla. 
 • Ta pro rodiče s dětmi je zase hravá, protahující, provázena fascinujícím pohádkovým příběhem, kdy si v doprovodu Síty, která připomíná spíše kouzelnou pohádkovou bytost než lektorku jógy protáhnete celé tělo. Z praxe víme, že děti už od těch malých školkových fascinovaně se Sítou cvičí ásanu za ásanou a ani nevnímají tím jak je to poutavé, tajemné a pohádkové, že vlastně cvičí neboť vše je vedeno hravou a pro děti ale i dospělé velmi zábavnou formou.
 • Termíny konání akce jsou: 
  dospělí (bez dětí) + senioři: I termín: 7.5.2019 od 13ti hod., II termín 14.5.2019 od 17ti hod, III termín 21.5.2019 od 17ti hod. (můžete se zúčastnit jedné lekce, můžete se zúčastnit v případě zájmu i opakovaně ve více termínech)
  rodiče s dětmi popř. děti samotné: 7.5.2019 od 14ti hod., 14.5.2019 od 15ti a 16ti hod, 21.5.2019 od 15ti a 16ti hod. 
  Rezervace prosíme na www.solna-jeskyne.eu/rezervace V případě, že je lekce plně obsazena a nezobrazuje se Vám tudíž již v nabídce, tak můžete být evidováni jako náhradníci. V takovém případě nám prosíme napište na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Jedná se o komorní akci o maličkých skupinkách, dospělí s dětmi max 5 dospělých + jejich děti, dospělí samotní max 7 dospělých. 
 • Ceny: dospělí 170,- , senioři 140,- , děti 70,- (cena při platbě v hotovosti zahrnuje cenově zvýhodněný vstup pro zákazníky platící v hotovosti do ozdravného prostředí solné jeskyně tak i samotný program v hodnotě 100,- Kč) Budete-li chtít na úhradu vstupného uplatnit kartu Multisport, permanentku či jakýkoliv woucher či dárkový poukaz, tak je to možné avšak je nutno na místě doplatit v hotovosti cenu programu v hodnotě 100,- kč dospělí, 50,- kč děti. 
 • S sebou doporučujeme světlé teplejší ponožky, pohodlné oblečení na cvičení a osušku, na které budete cvičit. 
  Naopak nedoporučujeme jógové podložky ani karimatky, neboť se v krystalech soli ničí a vydrolují. 
  Vyhrazujeme si právo na změny z organizačních důvodů, v takovém případě bychom Vás předem kontaktovali telefonicky.

Otevřeno pro vás máme i o víkendu:

 • od října pro vás v Solničce máme otevřeno i o víkendech. Odpoledne budou probíhat dětské hodiny, v podvečer hodiny pro dospělé. V případě zájmu bude provozní doba ještě více rozšířena. Své rezervace provádějte i nadále online na: http://www.solna-jeskyne.eu/rezervace

Prodloužena provozní doba:

 • nově pro Vás máme otevřeno do 19ti hod. - z původní provozní doby do 18ti hodin byla již v průběhu prázdnin tato doba prodloužena do 19ti hod. Přehled volných termínů a možnost rezervace naleznete zde: http://www.solna-jeskyne.eu/rezervace

  Akce do odvolání:

 • děti do 9ti let (9,99let) mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Vzhledem k tomu, že je návštěva solných jeskyní především o zdraví, tak je cílem zamezit tomu, aby se pro vás úderem šestých narozenin stávala pravidelná návštěva Solničky finančně nepříjemná a tak mají u nás děti do 9,99ti let vstup v doprovodu dospělého ZDARMA. 
 • miminka do 1roku u nás mají vstup ZDARMA vždy a to i tehdy, že maminku doprovází již jedno jiné dítě ve věku do 9,99 let. 
 • dvojčata a vícerčata (prokazatelná) mají vstup za cenu jednoho

 Mateřské a základní školy:

 • i letos pokračujeme (vedle nabídky klasických pobytů dětských kolektivů) s nabídkou jógy nebo loutkového divadélka  pro školy a školky v rámci návštěv solné jeskyně a to v případě zájmu včetně bezpečné autobusové dopravy tam i zpět. Podrobnější informace a objednávky na tel. 725 979 570

 

Těšíme se právě na Vaši návštěvu! 

 

 

 

                                                                        Kudyznudy.cz - tipy na výlet