Novinky

 

 

Vítejte v sekci novinek, která je pravidelně pro vás aktualizována

   

Datum poslední aktualizace: 3.6.2019

 

Aktuality v Solné jeskyni Zahradní Město

 

                                                                                                         

Otevírací doba červen až polovina září:

  • I v horkých, pro solné jeskyně mimosezónních měsících pro vás máme otevřeno avšak nyní v omezenějším režimu a zároveň dle objednávek. Rezervace prosíme stále provádějte přes náš online rezervační systém, kde naleznete i přehled dostupných termínů.  
  • Proč do Solničky i v teplých měsících? Jednak si i v teplých měsících návštěvou solné jeskyně pomáháte budovat imunitu a pak v sezóně astma a alergií jsou návštěvy solné jeskyně účinným pomocníkem při léčbě a při zmírnění příznaků právě těchto onemocnění. I nadále samozřejmě platí všechny ostatní blahodárné účinky viz. záložka "Účinky" na našich webových stránkách. 
  • Co u nás v létě naleznete? Vedle podpory imunity kterou následně jako když v zimě najdete, zde na vás čeká příjemný chládeček v horkých dnech - avšak ne extrémní, aby jste se naopak nenachladili. Dále zde naleznete  zejména v hodinách pro dospělé na relaxaci útočiště pro klid a pro relaxaci po náročném dni v příjemném prostředí plném zdraví prospěšných minerálů, které zajišťuje šest druhů léčivých solí. Rodiče s dětmi v hodinách pro děti mohou Solničku i nadále využívat jako další z možností, kam s dětmi zavítat. Děti si zde v bezpečném a díky solím (zejména z Mrtvého moře) zdravém, klimaticky velmi příjemném prostředí mohou hrát s připravenými hračkami a mezi tím co si hrají, tak dýchají zdraví prospěšné minerály, zlepšují se jim atopické ekzémy, zmírňují se alergické a astmatické příznaky.. Těšíme se na Vaši návštěvu.    

Otevřeno pro vás máme v sezóně i o víkendu:

  • Od října 2019 pro vás v Solničce budeme opět mít otevřeno i o víkendech. Odpoledne budou probíhat dětské hodiny, v podvečer hodiny pro dospělé. V případě zájmu bude provozní doba ještě více rozšířena. Své rezervace provádějte i nadále online na: http://www.solna-jeskyne.eu/rezervace

Prodloužena provozní doba:

  • Od r. 2018 pro Vás máme zejména v sezóně otevřeno do 19ti hod. - z původní provozní doby do 18ti hodin byla již v průběhu prázdnin 2018 tato doba prodloužena do 19ti hod. Přehled volných termínů a možnost rezervace naleznete zde: http://www.solna-jeskyne.eu/rezervace

  Akce do odvolání:

  • děti do 9ti let (9,99let) mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Vzhledem k tomu, že je návštěva solných jeskyní především o zdraví, tak je cílem zamezit tomu, aby se pro vás úderem šestých narozenin stávala pravidelná návštěva Solničky finančně nepříjemná a tak mají u nás děti do 9,99ti let vstup v doprovodu dospělého ZDARMA. 
  • miminka do 1roku u nás mají vstup ZDARMA vždy a to i tehdy, že maminku doprovází již jedno jiné dítě ve věku do 9,99 let. 
  • dvojčata a vícerčata (prokazatelná) mají vstup za cenu jednoho

 Mateřské a základní školy:

  • i letos pokračujeme (vedle nabídky klasických pobytů dětských kolektivů) s nabídkou jógy nebo loutkového divadélka  pro školy a školky v rámci návštěv solné jeskyně a to v případě zájmu včetně bezpečné autobusové dopravy tam i zpět. Podrobnější informace a objednávky na tel. 725 979 570

 

Těšíme se právě na Vaši návštěvu! 

 

 

 

                                                                        Kudyznudy.cz - tipy na výlet