Novinky

 

 

Vítejte v sekci novinek, která je pravidelně pro vás aktualizována

   

Datum poslední aktualizace: 7.11.2018

Nvinky v Solné jeskyni Zahradní Město

                                                                                                            

 

Loutkové divadélko v Solničce:

 • 21.11.2018 od 17.00 hod. a od 18.00 hod.- vhodné pro děti školkového věku, cena v rámci jednorázového vstupného zdarma tzn. 170,- kč 1 dospělý + 1 dítě do 9,99let, každé další, nebo samotné dítě 50 kč. Úhrada pouze hotově, nelze hradit permanentkou, Multisportem, voucherem. Rezervace prosíme na webových stránkách na www.solna-jeskyne.eu/rezervace - PROSÍME, BEDLIVĚ ČTĚTE POKYNY V REZERVACI. Rezervace, které nebudou odpovídat pokynům v systému budeme nuceni smazat. 

  Otvíráme pro vás i o víkendu:

  • Od soboty 13.10.2018 pro vás Solničku otvíráme i o víkendech. Odpoledne budou probíhat dětské hodiny, v podvečer hodiny pro dospělé. V případě zájmu bude otvírací doba ještě více rozšířena. Své rezervace provádějte i nadále online na: http://www.solna-jeskyne.eu/rezervace

  Prodloužena otvírací doba:

  • nově je prodloužena otvírací doba do 19ti hod. - z původní otvírací doby do 18ti hodin byla již v průběhu prázdnin otvírací doba prodloužena do 19ti hod. Přehled volných termínů a možnost rezervace naleznete zde: http://www.solna-jeskyne.eu/rezervace

  On-line rezervační systém:

  • online rezervační systém - naleznete jej v záložce "Rezervace" věnujte prosím zvýšenou pozornost pokynům při rezervaci. Loutková divadla či jiné mimořádné akce i nadále rezervujte pouze telefonicky na čísle 725 979 570

    Akce do odvolání:

  • děti do 9ti let (9,99let) mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Vzhledem k tomu, že je návštěva solných jeskyní především o zdraví, tak je cílem zamezit tomu, aby se pro vás úderem šestých narozenin stávala pravidelná návštěva Solničky finančně nepříjemná a tak mají u nás děti do 9ti let vstup v doprovodu dospělého ZDARMA. 
  • miminka do 1roku u nás mají vstup ZDARMA vždy a to i tehdy, že maminku doprovází již jedno dítě ve věku do 9ti let. 
  • dvojčata a vícerčata (prokazatelná) mají vstup za cenu jednoho

  Od nového školního roku 2018/2019:

  • i letos pokračujeme s nabídkou jógy nebo loutkového divadélka  pro školy a školky v rámci návštěv solné jeskyně a to v případě zájmu včetně bezpečné dopravy tam i zpět. Podrobnější informace a objednávky na tel. 725 979 570
  • nemáte kde uspořádat svému dítěti narozeninovou oslavu? Nebo snad máte početnější rodinu a rádi by jste prostor, kde se společně při příležitosti oslavy některého z členů rodiny můžete setkat? Neváhejte a volejte tel. 725 979 570. Vše dle dohody tak, aby jste měli příjemnou a ideálně jedinečnou a nezapomenutelnou vzpomínku. 

    

  Dále se těšíme na další zajímavé lektory a osobnosti, které zatím ještě ani možná u nás v solné jeskyni neznáme, ale třeba díky právě vašemu typu poznáme a kteří budou společně s námi podporovat a naplňovat svými zajímavými programy vizi solné jeskyně, která je Centrem Pohody a Relaxu. 

  V případě zájmu o plánované programy si je prosím rezervujte na telefonu 725 979 570 - z kapacitních důvodů je rezervace vždy nutná dopředu. 

  Všechny programy, kurzy i semináře se konají přímo v solné jeskyni,

  která je nasycená solnými minerály stejně jako ovzduší u moře a Vy tak naprosto přirozenou cestou bez tablet vstřebáváte pomocí dýchání a pomocí pokožky do svého organismu jód, bróm, vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, selen a zinek. Jste tak vitálnější, zdravější, imunitně silnější.

   

   Zaujala vás některá z nabídek?

  Neváhejte a rezervujte si předběžně své místo telefonicky na: 

  725 979 570

   

  Těšíme se právě na Vaši návštěvu! 

   

   

   

                                                                          Kudyznudy.cz - tipy na výlet